petak, 03 april 2020 18:34

Čestitika za Dan studenata

Predsjednik Skupštine Crne Gore Ivan Brajović čestitao je 4. april Dan studenata:

„Svim studentima u Crnoj Gori čestitam njihov dan, uz želju da svi zajedno prevaziđemo zdravstveni izazov sa kojim se suočava naša država i cijeli svijet. U ovom teškom periodu, od najvećeg značaja su akademska, stručna znanja kao putokaz za očuvanje zdravstvene bezbijednosti, ali i svih drugih segmenata od važnosti za naše društvo. Želim da naglasim veliku požrtvovanost i samosvijest mnogih studenata koji svojim volonterskim radom doprinose radu institucija, kao i ispunjavanju socijalnih potreba dijela naših građana. 

Studentima želim što skoriji povratak svakodnevnim uobičajenim obavezama, sticanje novih znanja u cilju lične obrazovne nadgradnje i za dobrobit našeg društva i razvoja Crne Gore.“